01 Mayıs 2013

Vodafone Konuşma Paketi Verip Gizliden Alıyor!

200 dk kampanya kapsamında 150 dakika tarifem gereği 850 dk vodafone içi görüşüyorum. Özellikle kampanya kapsamında olan 200 dk her yöne konuşma paketim her ne oluyorsa yaptığım nadir görüşmelerle bir anda bitiyor.

Hiç üşenmeden Vodafone internet sitesi üzerinden her yöne dakikalarımı daha öncede tek tek hesapladım fakat 100 dakika görüşmediğim halde 200 dk limiti aldığım konusunda sms aldım.

Defalarca müşteri hizmetlerine söylediğim halde, dalga geçer gibi "^konuşursanız süreniz biter" şeklinde konuşup sistemlerinde hata olmadığını belirterek herhangi bir tespit ve araştırma yapmaktan uzak davranışları gerçekten Türkiye de gsm sektörünün içler acısı durumunu sermeye yetiyor.

Mehmet 101 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 26 Haziran 2013

    Heryöne verdikleri dakikaları kendi ŞEBEKE İÇİ görüşmeleri dahil olmak üzere kesiyorlar.Bunuda abonelerine özellikle söylemiyorlar.Kendi yaptığım incelemede böyle olduğunu öğrendim.Yani 200 dakika her yöne hediye verdiği anda sadece vodafone dışı değil vodafone dahil tüm görüşmeleri 200 dk üzerinden kesiyor.Defalarca şikayetçi olmama rağmen bunun böyle olduğunu söylemediler.Buda soygunun yeni adı.

  • Mehmet 26 Haziran 2013

    Heryöne verilen 200 dk vodafone görüşmesinide kapsıyormuş bunuda ben kendi deneme yanılma yöntemiyle öğrendim.Hem her yöne dakika verip kendi şebeke içi görüşmelerinide her yöne adı altında gizliden yemek hiç etik değil,vodafone gerçekten de çok şımardı.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,541437****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kullanımlarınıza yönelik problem bulunmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön