24 Nisan 2014

Vodafone Kontörlü Hattıma Fatura Kesildi!

Taahhüdü şubat ayında bitecek olan hattımı kontörlüye çevirmek için Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm ve işlemimi gerçekleştirdim. Çalışan personel işlemi yapmayı unutmuş ve hattım üzerinden bana mart ayı faturası çıkmış, nisan ayı faturası da kesilmek üzere iken bilgi verildi. Yapmış olduğum görüşmede itirazımı dile getirdim ve haklı bulundum.

Tüm faturaların iptali olacağı ve fatura iadesi yapılacağı bilgisi verildi, fakat taahhüt süresince bunların üstüne 22,30 tl'lik KDV yansıtıldı. Bunları da ödedim ve evrakları gönderdim. Bunlar olurken üstüne nisan ayı için de tarafıma fatura kesilmiş durumda. Haklı olmama karşın fatura kesiliyor ve hiç bir şekilde dönüş yapılmıyor aktif hattım üzerinden.

Emrah 211 Okunma

Cevaplar

 • Emrah 30 Nisan 2014

  Bana ulaşılamamasının sebebi sizlere her seferinde sorunlu olan vodafone hattınızı kullanmadığımı tarafınıza defalarca belirtmiş olup bana ulaşmanızı istediğim aktif numaramı verdim. şikayet bildirimlerime, dilekçelerime yazmaktan ben bıktım. Ama sizler benim hattımın turkcell olması sebebi ile beni aramadığınızı yüzünüze çok kez vurmama karsın bunu ısırarla yapıyor olmanızdır.

 • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 29.04.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Emrah 28 Nisan 2014

  48 saat içinde çözümlenmesi gereken ve konuşmalarımızda bu denli bilgi akışı sağlanmasına karşın aradan 1 haftadan fazla süre geçmiş ve hiç bir şekilde dönüş yapılmamış ve bilgi verilmemiştir. Bu denli bir sorumsuzluk örneği gösterdikleri için Teşekkür ederim kendilerine. Artık Vodafone adı dahi duymak istemeyeceğim.

 • Emrah 24 Nisan 2014

  Bir diğer şikayetim vermiş olduğum her bildirim de Aktif olarak kullanmakta olduğum hat üzerinden dönüş yapmanız. Fakat, 4 kez bu konu üzerine aramama karşın özellikle belirterek vermiş olduğum irtibat numarası üzerinden dönüş yapmıyorsunuz. Ve ben işiniz ciddiyetle ve titizlikle yaptığınıza inanmıyorum. Şayet bu şekilde olmuş olsaydı kontürlü bir hatta fatura kesmez ve bunun için itirazlarımı önceden dikkate alıp gerekli işlemleri yapardınız.

 • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön