20 Ekim 2014

Vodafone Kontörlerin Bilinçli Bir Şekilde Alınması!

Vodafone'un duble bin tarifesi üyesi oldum. Mesaj fazla kullanmadığım için tl'den kullanırım diye geçen ay 7 tl civarı para vardı baktım 0 kalmış vergiye kestiler dedim dikkate almadım, bu ay 35 tl yükledim 19 tl'si kampanyaya kesildi. 12:10:2014 tarihinde son yüklemeyi yaptım. Bugün lazım oldu baktım mesaj gitmiyor bakiye yetersiz diyor bakiye 0.

Vodafone'u aradım tl'nin nereye gittiğini sordum internet üzerinden bir yere aboneliğimin olduğunu söylediler. Fakat ben hiçbir yere abone olmadığımı söyledim arka plan sayfaları açılınca onları kapatınca abone olunuyor gibi saçma bir cevap verildi. Benim bütün gizli bilgilerim Vodafone'da olduğuna göre beni abone yapan Vodafone'dan şikayetçiyim.

Mustafa 1.428 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa24 Ekim 2014

    ufacık sorunu halledemeyen Vodafone firmasından daha ne beklenirki

  • Vodafone Temsilcisi24 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 24.10.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi20 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön