06 Eylül 2013

Vodafone Kontörlerimi Sildi!

Vodafone firmasının 15 TL'ye 500 dk kampanyasından yararlanarak Vodafone abonesi oldum.Ancak Vodafone abonesi olmak gerçekten büyük eziyet oldu bana.15 TL yüklendikten sonra 1 ay boyunca 500 dk hattıma tanımlandı ancak daha 100 dk konuşmadım ki dakikalarınız bitmiştir diye mesaj geldi.

Bunun üzerine çağrı merkezini arayarak görüşme detayımın tarafıma verilmesini çünkü Vodafone firmasının var olan dakikalarımı silerek haksız kazanç elde ettiğini belirttiğimde görüşme detayıma ulaşamadıklarını söylediler.

Daha önce Vodafone 'un bu şekilde dakikaları sildiğini duymuştum ancak hiç başıma gelmemişti.Ancak Vodafone firmasına karşı dava açacağımı buradan da belirtmek isterim.

Serhat 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön