Vodafone Kontörlerim Gidiyor İptalini İstiyorum!

Gülsade Ç. |

Oyunların iptalini istiyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  09:48

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, yapılan incelemelerde adınıza kayıtlı bulunan 544560**** gsm numaralı hat için şikayete konu olan husus hakkında söz konusu firmadan bilgi talep edilmiştir. Firmadan alınan yanıt şu şekildedir;

  " 544560**** numaralı kullanıcının servisimiz ile ilgili herhangi bir aboneliği bulunmamaktadır.Kullanıcı Samsung c3200 cep telefonunun içerisinde yer alan demo oyunlardan isimli oyunu 10.03.2013 tarihinde saat 02:30'da 3 dakika oynadıktan sonra oyun üzerinden 5 farklı onay aşamasından geçerek oyunun tam sürüm şifresini satın almıştır.Hattı üzerinden ücretlendirmesi alınarak işlemleri tamamlanmıştır.Yeni bir içerik satın almadığı takdirde devam eden ücretlendirmesi olmayacaktır. "

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Mayıs
  15:38

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.