05 Eylül 2013

Vodafone Kontör Yüklemek İçin 7010'a Yönlendiriyor!

04.09.2013 tarihinde adıma kayıtlı olan hattıma kontör yüklemek için 7000 Vodafone çağrı merkezini aradım ve beni 7010 diye bir numaraya yönlendirdi. 7010 özel bir servis imiş ve üyelik ücreti karşılığında hizmet veriyormuş ve laf karmaşası arasında üye yapıyorlar ve hiç bilgi vermeden direk kredi kartı numaramı TC kimlik numaramı istediler.

Bende yıllardır Vodafone abonesi olarak güvenle bütün istediği bilgileri verdim ancak en sonunda zorda olsa ne olduğunu anladım. Üyeliği onaylamadım ancak kredi kartımdan ödeme çektiler mi çekecekler mi bilmiyorum ancak bütün bu bilgileri verdiğim için çok rahatsız oldum. Kesinlikle Vodafone'un bu işe aracı olmaması lazım bundan dolayı Vodafone'dan şikayetçiyim.

Eyüp 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli abonemiz , tarafımıza ait servisler abonenin kendi numarasından araması ile işlem yapılabilen servislerdir . 3.parti servislerimiz aracılığı ile yükleme yapılabilmektedir , konu hakkındaki öneriniz ilgili birimlere iletilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön