28 Şubat 2014

Vodafone Konferans Görüşme Yapamıyorum!

Çok uzun sürelerden beri kullandığım hattımdan ve bu Vodafone'dan o kadar bıktım ki ne çekim gücü ne de interneti hiç bir işe yaramıyor evimden internete giriyorum sayfanın açılması bile dakika sürüyor sorun bilgisayarda dediler değiştirdik çözüm yok. Hattımdan sorun yaşadım konferans görüşme yapamıyorum diyorum telefon uygun değil diyorlar.

Üç tane telefon aldım ama ne fayda kime ne sorsam sistem böyle cevabı alıyorum lütfen size buradan soruyorum. Bu sistem denilen şeyi kim yapıyorsa onunla konuşayım artık bıktım yani vodem verdiler ama sıkıntı yaşadık geri alın diyoruz alamıyoruz, sistem böyle diyorlar ne desek sistem böyle diyorlar sürekli. Bana kim cevap verecek?

Ferit 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mart 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön