04 Ocak 2014

Vodafone Komple Özgür Paketimi Yenilemedi!

Avea'dan Vodafone'a numaramı taşıyarak Özgür Genç Tarifesine üye olmuştum. Komple Özgür Paketi (heryöne 500 dakika+heryöne 1000 sms+1 gb internet)yaparak her ay yeterli bakiyem (19 tl)bulunması durumunda paketim yenileniyordu. Paketimde yeterli bakiyem bulunmadığı için yenileme yapılamadı ancak ertesi gün 20 tl yüklemiş olmama rağmen paketim yenilenmedi-daha önce paketimi iptal etmemiş olmama rağmen- paketim yenilenmediği için ve telefonumun manuel olarak internet bağlantısını açıp kapatma gibi bir özelliği olmadığı için internetim açık konumda sürekli bakiyemden harcamış. Komple Özgür paketimi yenilemenizi rica ediyorum. Aksi halde mağduriyetim nedeniyle ilgili tarafa hukuki süreç başlatacağım.

Utku 220 Okunma

Cevaplar

  • Utku10 Ocak 2014

    benim şikayetimi aynen bana geri iletip bir de arkasına bahane uretip ancak bakıye yukledıgınız takdırde yenilenecektir şeklinde şablon metinlerle cevap verildi. çağrı merkezi iyi ezberlemiş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz,incelenmiş olup,08.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi05 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön