Vodafone Kişisel Bilgiler Hala Düzeltilmedi!

Kayhan K. |

Babamın kullanmış olduğu 15 yıllık Vodafone hattına ait kişisel bilgiler tüm dilekçe ve maillere rağmen düzeltilmedi. Bu ilgisizlikten dolayı babam bir çok kampanyadan yararlanmamakta. Gerekli bilgilerin Mecidiyeköy'deki merkeze iletilmesine rağmen Vodafone'nun ilgisizliği yüzünden böyle küçük bir sorun çözülemiyor. Artık buradan da bir sonuç çıkmazsa babam kendisiyle daha çok ilgilenen bir operatöre geçecek!

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  15:26

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06/05/2014 15:21:52 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Mayıs
  14:31

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."