09 Mayıs 2013

Vodafone Kimse Cevap Vermiyor!

08. 05. 2013 günü 3 defa aradım hizmet destek hattını 5 er dk beklettiler ondan sonra mesaj bırakabilirisin diyorlar. böyle hizmet olmaz arkadaş. çocuğum aynı gün 1 er saat arayla araba yarısı oyununa girmiş hemen mesaj geldi. 12 tl ücretlendirdiniz.

Hasan 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 505355XXXX numaralı hattınızda servis ile ilgili herhangi bir aboneliği bulunmamaktadır. Samsung s5610 cep telefonunun içerisinde yer alan demo oyunlardan Asphalt6WCG isimli oyunu 08.05.2013 tarihinde saat 16:40'da ve InfeCCt isimli oyunu 08.05.2013 tarihinde saat 20:56'da 3 dakika oynadıktan sonra oyun üzerinden 5 farklı onay aşamasından geçerek oyunun tam sürüm şifresini satın almış olduğunuz görüntülenmektedir. Hattınız üzerinden ücretlendirmesi alınarak işlemleriniz tanımlanmıştır. Yeni bir içerik satın alınmadığı takdirde devam eden ücretlendirmeniz olmayacağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön