Vodafone Kimlik Ve Sözleşme Belgesi Kaybetme!

Hüseyin Ö. |

Vodafone firmasınca tarafıma "abonelik sözleşmenizin ve kimlik belgenizin tarafımıza ulaşmadığı tespit edilmiştir. Hattınızın iptal olmaması için 20. 10. 2014 tarihine kadar en yakın Vodafone cep merkezine giderek sözleşme imzalamanız gerekmektedir. " mesajı gönderildi.

Cihaz kampanyasından yararlandığım için telefon aldım bayiye gidiyorum ilgilenme yok bir şey sürekli mi olur. Ben sürekli Vodafone bayisine mi gitmek zorundayım 18.Ekim 2014 tarihinde kimlik fotokopisi ve sözleşme yaptım tekrar uğraşmamak için hat kapatılırsa mahkemeye ve Tüketici Hakem Heyetine dilekçe vereceğim bu ne kardeşim yapacaksanız işi doğru yapın. Sorunumun derhal giderilmesini ve bana haber verilmesini dilerim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  13:17

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 27.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Hüseyin Ö.
  20 Ekim
  17:17

  542 yi de aradim ilk seferde ben halledemem yapamam edemem dedi 2. Aramamda baska bir musteri temsilci vodafone cep merkezine gitmemi oradan sisteme giris yapilmasini onerdi sorunum o sekilde cozulecekmis cozulmezse mahkeme isin sonu

 • 20 Ekim
  15:00

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."