23 Ağustos 2013

Vodafone Keyfi Olarak Fazladan 4 Lira İstendi!

Vodafone Stoplu faturalı hat kullanmama rağmen yani faturanın bana söylendiği ücreti kesinlikle geçmemesi gerekmesine rağmen faturama fazladan keyfi olarak 4 TL ödemem istenmiştir ve müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bu ücreti benden talep edip sonra düşeceklerini söylediler fakat ben bu ücreti ödemek istemiyorum.

Kendi faturamı tekrar düzenlenip son ödeme tarihine kadar tarafıma gönderilmesini istiyorum. Gerekenin yapılmasını arz ederim. Aksi taktirde operatör değiştirmeyi düşünüyorum.

Mustafa 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve hattınıza iade işleminin yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Mustafa 26 Ağustos 2013

    şu ana kadar bana dönüş yapan yok çözüm yok benden ödemeyi yapmamı ve anlayış göstermemi isteniyor sen beni soyacan ben neyine anlayış göstereyim sorarsanız büyük şirket ama 4 tl lik fazlası olan faturayı düzeltmeye tenezzül etmiyor.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön