17 Nisan 2014

Vodafone Kendiliğinden Üye Yapıyor!

Mobil boardband 054324***** numaralı Vodafone vınn kullanıyorum. Normalde 32 olan fatura 45 lira olarak ödemeye başladım. Müşteri iletişim merkezini aradım ve oradaki bayan bana 3010 adlı sımsıcak hat diye bir yere üye olduğumu söylüyor ama kesinlikle böyle bir yere üyelik yapmadım.

Vodafone gibi güzel ve düzgün bir firma nasıl böyle bir şeye ben onay vermeden onay veriyor ve sitesinde gördüğüm kadar herkes bu durumdan şikayetçi.

Bana müşteri temsilcisi 0212 987 3010 diye bir numara verdi oradan iptal edeceğimi söyledi fakat arıyorum sözde iptal oldu diyor ama bu ayda yine aynı fatura geldi. Ne yaptıysam iptal edemedim ve Vodafone da iptal etmiyor. Bir an önce çözülmesini istiyorum.

Ramazan 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 21.04.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön