24 Nisan 2014

Vodafone Kendiliğinden Taahhüt Uzatılıyor!

Vodafone kendiliğinden taahhütümü uzatıyor 12 ay boyunca ona itiraz edince de siz vermişsiniz onayı diyor, ses kaydımı istiyorum ancak yasal yollarla alabilirsiniz diyor, her türlü yasal yola başvuracağım. Yıllardır ben ve ailem bu operatördeyiz hepsini iptal edip gerekli bütün haklarımı arayacağım, hiçbir şekilde taahhüt uzatmadım, sırf 1-2 lira daha fazla alıp kendilerine bağlamak ne demek?

Ayfer 172 Okunma

Cevaplar

  • Ayfer'in Teşekkür Mesajı25 Nisan 2014

    sorunum çözüldü teşekkürler

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön