07 Ağustos 2013

Vodafone Kendi Telefonunun Arkasında Durmuyor!

Vodafone 958 cep telefonunu iki yıl taahhütlü veriyor fakat bir çok sorunu olan Çin malı bu telefonun servis noktasında arkasında durmuyor. Genel müdürlüğü aradığınızda da sizi müşteri hizmetlerine aktarıyorlar, müşteri hizmetleri size hiç bir konuda yardımcı olmuyor. Size sadece bu Çin malı cep telefonu ile uğraşmak kalıyor.

Diğer konu genel müdürlük telefonlarına bakan bayanlar sizinle dalga geçer gibi kendi başından savmak için sizi müşteri hizmetlerine aktarıyorlar. İkinci kez aradığınızda artık telefonunuz tanımlandığı için otomatik müşteri hizmetlerine aktarılıyorsunuz ve bunun adı müşteri hizmetleri.
Taahhüdüm dolar dolmaz Vodafone'la ilişkimi keseceğim.

İlhan 80 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın teknik servise gönderilmesi için size en yakın Vodafone cep merkezine cihazınızı teslim edebileceğinizi belirtmek isteriz. Öncelikle Vodafone' un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Bu anlamda tarafımıza ulaşan her türlü talep ve şikayetleriniz önem taşımakta olup, hassasiyetle değerlendirilmektedir. Öncelikle siz abonelerimizin talep ve sorunlarını karşılayabilmek, en kısa sürede çözüme ulaştırabilmek ve siz değerli abonelerimizin memnuniyetini kazanmak için sürekli gelişmekte ve hizmet kalitemizi arttırmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Ancak, Müşteri Temsilcisine bağlanma süresi hatta bulunan abone sayısıyla birlikte yapılan görüşme süresine göre de farklılık gösterebilmektedir.Sesli anons sistemi üzerinde önerilen adımları takip ederek, hatta bulunan abone sayısına oranla en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilmektedir. Online self servisten hattınız ile ilgili işlem sağlayabileceğinizi belirtmek ister,http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php linki üzerinden talebiniz ile ilgili bize ulaşabileceğinizi aktarmak isteriz. Talebiniz ile ilgili bilgi aktarılması durumunda tarafınıza dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • İlhan07 Ağustos 2013

    Hattım ile ilgili her konuda müşteri hizmetlerini ve 542 nolu hizmet numarasını arayabileceğimi belirtmişsiniz, fakat ben bunların hepsini yaklaşık 8 kez tekrarlamama rağmen herhangi bir sonuç alamadım. Şimdi benimle ne zaman iletişim kuracağınızı merakla bekliyorum.

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön