16 Temmuz 2013

Vodafone Kendi Resmi Sitesiyle Çelişiyor!

Numaramı Vodafone Red Tarifesi'ne taşıdım. Aylık 79 TL ödeyecektim. Daha ilk ay faturam 250 TL geldi.Neden yüksek dediğimde yurt dışı konuşması var deniliyor. 40 dakika için 160 TL ücret yansıtmışlar. Her ülke dahil değilmiş. İşin ilginç yanı kendi web sitelerinde açıkça diyor ki: Yurt dışını hiç bir ek ücret ödemeden arayabilirsiniz. Red aboneleri her yöne dakikalarını Türkiye’den yurt dışını ararken de kullanabiliyor. Üstelik bunu yaparken hiçbir ek ücret ödemiyor.

Şimdi bu nasıl bir yanlış bilgi vermek ve müşteriden yanlış bilgi ile fazla para almaktır? Resmi siteniz değil mi bu?

Cemil 113 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Vodafone için göndermiş olduğunuz teşekkür mailini almaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Siz değerli abonelerimizin memnuniyeti için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cemil 19 Temmuz 2013

  Vodafone hem web sitesinde hemde faturamda gerekli düzeltmeleri yapmıştır. Teşekkürler

 • Cemil'in Teşekkür Mesajı19 Temmuz 2013

  Vodafone hem site üzerindeki hatasını düzeltti hemde faturamda gerekli düzenlemeyi yaptı. Teşekkürler

 • Vodafone Temsilcisi19 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.07.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğuespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön