02 Şubat 2015

Vodafone Kendi Kendine Paket Yaptı!

Yaklaşık 7-8 aydır Vodafone abonesiyim. Bugün hattıma lira yükledim. Kendi kendine 39 lira düştü ve 4 GB internet tanımlandı. Müşteri hizmetlerini iade için aradım. Temmuz ayında web sitesinden paket yapmışsınız iade olmaz denildi. Web sayfamdan kontrol ettim. Öyle bir paket görünmüyordu. Üstelik internet paketi seçeneklerinde de 4 GB'lık paket yoktu. Ayrıca bana 6 aydır paketle ilgili mesaj da gelmedi.

Müşteri temsilcisini ikinci kez aradım. Bu sefer, paketi SMS ile aldığımı söyledi. Tutarsızlığa bakın! Ben hiçbir zaman internet paketi almadım. İade yapılmaması halinde ailecek hattımı taşıyacağım. Tüketici Hakem Heyetine gideceğim!

Ömer 1.053 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ömer08 Şubat 2015

    Herhangi bir dönüş yapılması. Görünen o ki tüketici hakem heyetine gideceğim.

  • Vodafone Temsilcisi02 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön