05 Ocak 2015

Vodafone Kendi Kendine Kontör Kesiyor!

04.01.2015 tarihinde saat 14 civarında telefonumu formatladım. Formatlama işlemi bittiğinde kendi kendine Vodafone'un hattımdan 3 TL kestiğini gördüm. Telefonumun wirelessi açık ve her şeyi evimdeki wifi üzerinden almakta idi. Telefonumda mobil veri de açık değildi. Telefonu formatladım ve Vodafone durduk yere 3 TL ücret kesti. Kendi kendine konuşma ve kullanma yapmadan kontör kesilmesinden şikayetçiyim.

Müşteri hizmetlerini arıyorum bir müşteri temsilcisi karşımıza çıkmıyor ve menüde bir oraya bir buraya atılıp duruyorum. 3 TL kendiliğinden kesildi diyecek iken 5 TL müşteri hizmetleri için kontör vermekten de şikayetçiyim.

Yunus 215 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14/01/2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yunus 06 Ocak 2015

    Boşuna hatırlatmayın. Kanun gereği verilen dakikalardan giderek müşteri hizmetleri aranacak idi fakat sizin operatörünüzde böyle bir uygulama yok. Müşteri hizmetlerini ararsak dakikası 46 kuruştan ücretlendiriliyor. Zaten haksız kesilen o kadar paradan sonra bunu düzeltmek için bi o kadar daha para harcamak istememekteyim. Çağrı merkezleri hizmet etmek için vardır. Sizde ise ücretli ve sanırım daha fazla para kazanmak için var olan bir yer. Diğer operatörlere mail veya bize ulaşın kanalı ile de ulaşılabilir iken sizde böyle bir uygulama da yok...

  • Vodafone Temsilcisi05 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön