26 Mart 2013

Vodafone Kendi İsteğimle Kısıtladığım Hattımı Açamıyorum!

11 adet şirket hattı kullanıyorum.Bunlardan 6 tanesi tek fatura halinde geliyor,diğer 5 i ayrı ayrı.Tek fatura olarak gelen hatlarımdan bir tanesini Kendi isteğimle 10-15 gün önce Vodafone çağrı merkezine kısıtlattırdım. Ayın 15.inden beri de açılması için Vodafone çağrı merkezini arıyorum.

Aldığım cevap : talep açıldı. 15 dk içerisinde hattınız açılacaktır. Tam 10 gün oluyor.11 şirket hattıyla turizm sektöründe call center işi yapıyorum. 1 hattım kapalı ve bir personelin maaşı boşu boşuna devam ediyor.Vodafone'dan her ay şikayetçi olmaktan , bişeyler yazmaktan sıkıldım.Kendi isteğimle kısıtlatıp, kendi isteğimle açamıyorum ? Yine zarar verdin Vodafone? Bu zararı kim karşılayacak?

Özlem 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,şikayetinize yönelik Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından tarafınıza bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Özlem26 Mart 2013

    Her ay düzenli olarak bir şikayette bulunur oldum. Vodafone bu sıkıntıların giderilmesi için ne zaman bir düzeltmeye girecek. Hatlarımın fatura kesim tarihi geldi. Kullandırtmadığınız hattın faturasını ödemeyi kabul edip, enayi durumuna düşmemize sebep olacaksanız, vodafone kullanan tüm arkadaş firmalarım iş ortaklarımla hatlarımızın iptalini isteyeceğiz.Size ödenecek cezaları turkcell kabul edip numaramızı taşıyacak artık gerçekten yeter.

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön