04 Kasım 2013

Vodafone Kendi Hatasını Bana Fatura Ediyor!

2 ay önce Cevahir Vodafone şubesinde tarifemi(internet paketimi de kapsayacak şekilde)12 aylık taahhüt vererek değiştirdim.Bir daha ki fatura kesim tarihinde bir Vodafone şubesine gidip yeni tarifemi aktif hale getirmelerini hatırlatmanı söylediler.

Bir daha ki fatura kesim tarihinde İzmir Eski Foça Vodafone şubesinde tarifemi aktif hale getirmelerini söyledim.Hattımı kontrol ettiler ve zaten aktif hale geldiğini bir şey yapmalarına gerek olmadığını söylediler.

2 hafta önce Vodafone şubesine hattımda bir işlem yapmaya gittiğimde,yeni tarifemin aktif hale getirilmediğini dolayısıyla extra 60 TL'lik fatura geleceğini öğrendim. Vodafone'un hatasını ben ödemek zorunda değilim!2 haftadır uğraşıyorum sonuç yok.

Pelin 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiş olup, sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön