22 Ocak 2014

Vodafone Kendi Hatası Yüzünden Benden Fazla Fatura Tahsil Etti!

Daha önce yazdığım şikayetim hakkında bir cevap vermeyen üstüne kendi hatası yüzünden Ekim ayından beri otomatik ödeme talimatıma rağmen tahsil etmeyerek bana açama kapama parası ödeten firmanızın amacını merak ediyorum.

4 aydır kampanyası biten tarifeden dolayı benden fazla para alınıyor, indirim uygulanacağı söylendiği için tarifemi değiştirmedim ancak otomatik ödeme talimatından fatura tahsil edilmeyerek hem indirimden yararlanamayıp 85 tl ödüyorum hem de açma kapa ve gecikme faizi olmak üzere 2 aydır bana fazla para ödetiliyor, hiçbir çözüm getirmiyorsunuz. 6 Ocak'tan beri şikayetim sonuçlanmadı. Ben hala fazla fatura ödüyorum. Yarında bu konuda dava açacağım ve başka şirkete geçeceğim.Vodafone'un dikkatine...

Aysun 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Aysun23 Ocak 2014

    Vodofone otomatik cevaplarla sikayetime cevap vermis gibi gorunuyor. KAsim ayindan sorunu cozumlemediler musteri hizmetlerinoi ariyorum sikayet incelemedeymis hic bir sey yapamazlarmis geri donus yapilmadigi gibi benim aramarima dabi sey yapmiyor cevap vermiyorlar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön