27 Temmuz 2013

Vodafone Kendi Eksikliklerini Abonelerine Ödetiyorlar!

29.03. 2013 tarihinde internet hattı aldım fakat bulunduğum bölgede 3G ağı yok. Defalarca görüşmeme rağmen bir sonuç alamadım. Hattımı iptal etmek istiyorum fakat benden 250 lira civarında cayma bedeli talep ediyorlar.

Sonuçta şebeke sorunu Vodafone'nun eksikliği ama bir türlü kabul etmiyorlar. Söyledikleri "o bölgede baz istasyonu çalışmaları var,bekleyin". Ben kullanamadığım hatta her ay 45 lira ödüyorum. Hattımı baz istasyonu kurulana kadar dondurun diyorum onu da kabul etmiyorlar.Konuyu bilgilerinize arz ederim.

Erkan 64 Okunma

Cevaplar

 • Erkan22 Aralık 2013

  Bugun aralık 22 2013 ve hala baz istasyonu için izin alamadınız herhalde.ve çekim kalitesi her geçen gun duşuyor.gelen msjları saagler sonra almaya başladım.taahhüt um bitince hemen hatlarımı iptal ettiricem.saygılarla

 • Vodafone Temsilcisi29 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Vodem kampanyalarında iptal talep edilmesi durumunda, işlemin cezai şart kabulü ile gerçekleşmekte olduğunu hatırlatmak isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcuttur.Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Erkan27 Temmuz 2013

  Sizleri defalarca aradım.ama hep aynı sonuç.tuketici hakları hakem heyetine de baş vuracğım.

 • Vodafone Temsilcisi27 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön