06 Eylül 2013

Vodafone Kazanılan Hediyeyi Konuşma Süresini Vermiyor!

Vodafone, Cleermen'de kazanmış olduğum 50 TL'lik konuşmayı telefonuma yükleme yapmamaktadır. Cleermen firması yüklemeyi yapmak istiyor ama Vodafone yapmıyor mesaj attığımda bana mesajın iletildiğini söylüyor ama 50 TL hediye konuşmayı yüklemiyor.

Yetersiz bakiye diye madem yetersiz o zaman mesaj iletildi diye rapor gönderiyorsun öyle diyene kadar bakiye yok kontör yükle de konuşma yaparken hiç bakiye neyi sormuyorsunuz benim 50 TL yüklemezseniz değiştireceğim.

Yahya 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Kampanyamız 31.08.2013 tarihinde sona ermiş olup, tarafımızdan manuel yükleme yapılamamakta bilgisini paylaşmak isteriz. odafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön