27 Şubat 2014

Vodafone Kazan Yazıp 4455'e Gönder Mesajlarından Bıktım!

Vodafone bir kampanya yapmış, "Kazan" yazıp 4455'e gönderirsen hediye dakikalar kazanacakmışım, yüklediğim kadar bedava vereceklermiş falan.Bu mesajdan ortalama her gün geliyor. Bazı günler iki üç defa geldiği oluyor.Bu mesajların gelmesini istemiyorum, bu kampanyanıza katılmakta istemiyorum. Göndermeyin artık bu mesajları.

Müşteri hizmetlerinizden C. Bey diye birisiyle görüştüm, kusura bakmayın bu mesajları engelleyemeyiz, kampanyaya katılım mesajı göndermezseniz sürekli bu mesajlar gelecektir diyor.

Bu resmen bir tehdittir. Mesaj tacizidir.Bu probleme derhal bir çözüm bulmanızı istiyorum.
Aksi halde başka yollarla çözmeye çalışacağım.Dönüş bekliyorum.

Murat 12.941 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön