03 Mayıs 2013

Vodafone Kayıt Ettirdiğim Telefon Kayıt Dışı Kaldı!

Yurt dışından almış olduğum cep telefonunu kayıt ettirmek için Ümraniye Vodafone Bayisine gittim. İşlemleri yaptılar ve cihazı kullanmaya başladım. Aradan 2 ay geçtikten sonra BTK dan cihazımın kayıt olmadığını ve bu sebeple kapanacağını ilettiler. Daha sonra Vodafone bayi ve Vodafone çağrı merkezi ile sürekli sonuçsuz görüşmeler yaptım.

Sizi arayacağız bakıyoruz ilgileniyoruz gibi klasik cümleler. Sonuç olarak ta Vodafone sayesinde kullanmakta olduğum telefonum kapanacak ve kendi hataları yüzünden telefonum kullanılamaz hale gelecek. Evrakları göndermeyi unutan incelemeyen ve benim uyarım ile bana yüzsüz bir şekilde dönüş yapan Vodafone hala hatasını red etmekte.

Murat 124 Okunma

Cevaplar

  • Murat 08 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili olarak telefonum bugün kapandı. Çağrı Merkezi ile görüştüm ve ikame bir telefon vereceklerini belirttiler. Ancak bayi bana böyle bir uygulama yok dedi. Daha sonra Bölge Müdürlüğü onayına istinaden telefon verebileceklerini söylediler. Ben ise hattımın ve maiilerimin düzgün çalışabileceği aynı muadilde (IPHONE) olan bir telefon talep ettim. Bana 09.05.2013 17:00 akadar dönüş yapacaklarını ilettiler. Bölge Müdürü nün onayını beklemekteyim. Şu an iti bari ile telefonum kapalı ve şirket hattımı kullanamıyorum. Tamamen benden kaynaklanmayan bir hata yüzünden ve bana dönüş yapmamaları sebebi ile işlerim aksamakta.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön