27 Mayıs 2013

Vodafone Kaydını Yaptırdığım Telefonum Kapandı!

Tuzla içmeler köprüsünde bulunan nizamoğlu Vodafone şubesinden 20 gün önce İPhone marka telefonumun yurtdışı kaydını yaptırdım,işlemde herhangi bir sıkıntı olmadığı söylendi güven duygusuyla inandım. Yalnız 2 gün önce telefonum kapandı. Bunun sorumlusu olarak kendilerini görmüyorlar ve başlarından savıyorlar.

Müşteri hizmetlerini arayın bizim yapacağımız birşey yaptık diyorlar. Benim pasaport dahil bütün belgelerim orda nasıl yapacak bişey yok parayı yatırdık bankaya herşeyi yaptık. Siz başınızın çaresine bakın bizi ilgilendirmez demeye getiriyorlar. Bu durumun acil çözülmesini istiyorum. Telefonum hala kapalı iletişim kuramıyorum.

Gaye 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Cihazınız ile ilgili yapılan kontrollerde bayi kaynaklı hata tespit edilmediğini belirtmek isteriz.Konu ile ilgili yapılan kontroller sonucunda mağduriyetin giderilmesi amacıyla evrak asıllarının kuruma gönderileceğini ve tekrar kayıt yapılması için talepte bulunulacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön