04 Mayıs 2013

Vodafone Kaybolan Telefon!

3 ocak 2013 tarihinde garantiye gönderilmesi için vermiş olduğum blackberry 9300 cihazım 23 iş günü içerisinde gönderileceği belirtildi fakat 4 ay geçmesine rağmen telefonum elime ulaşmadı. Vodafone sorunun kargodan kaynaklandığı belirtiliyor fakat kargo teslim ettiğini söylüyor. fakat telefon hala yok.

Coşkun 62 Okunma

Cevaplar

  • Coşkun 20 Mayıs 2013

    telefonun tarafıma teslim edilmediğine dair araştırmayı detaylı olarak yapılmasını tavsiye ederim!mağduriyetimizi hukuki yollardan giderme kararını aldım.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,talebiniz ile ilgili inceleme sağlandığında 22.01.2013 tarihinde cihazınızın kaşe ve imza ile teslim edildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön