Vodafone Katlayan Genç Avantaj Ekstra Tarifesi Mağdur Ediyor!

Sercan K. |

01.08.2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Katlayan Genç Avantaj Ekstra tarifesine 1 yıl süre ile taahhüt verdim. Taahhüt bilgilerini alan bayii bu sırada daha önce yararlandığım tarifedeki gibi internet paketi satın alabileceğim bilgisini de vermişti ama 5 ay boyunca internet paketi almayı denemeyen ben telefonumu değiştirip interneti telefonumda aktif kullanmaya başlayınca internet paketi alamayacağımızı öğreniyorum. Tarife internet paket aşımı yapmakta ve ek internet paketi satın alınamamakta tarife gençleri düşünen tarife olarak çıkmış olmasına rağmen gençleri mağdur edici bir tarifedir. Vodafone bu tarifede düzeltme yapmazsa eğer beni ve etki alanım olan çevremi tamamen kaybetmek üzeredir.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan K.
  07 Ocak
  00:07

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.

  Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu ve görüşlerinizin ilgili birimlerimiz ile paylaşıldığını belirtmek isteriz.

  Yukarıda Vodafone'un benle irtibata bile geçmeden verdiği cevabı görmektesiniz. Müşteriyi muhatap bile almayan Vodafone'de taahhütüm biter bitmez yolumu ayırmayı düşünüyorum açıkçası, ayrıca görüyorum ki bu şikayetvar sitesi üzerinde bu tarifenin mağdurları da çok, değerli tüketiciler umarım bu şikayetleri okuyorsunuzdur.

 • 06 Ocak
  15:05

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 06.01.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "