Vodafone Kasıtlı Olarak Görüşmelerimi Kısıtladı!

Özlem T. |

Vodafone'a geçtim hiç bir kampanyadan yararlanamadım. Tabi ki ben de Avea'ya geçmeye karar verdim 28.06.2013'de ve ben ne zaman ki Avea'ya başvuru yaptım o günden beri geçiş sürecinde sürekli aramalarımı Vodafone kesti. Bundan önce böyle bir durum yoktu. Telefondandır diye düşündüm ama alakası olmadığını anladım.Tam konuşuyorum 00 : 10 da bağlantı kesiliyor.

En son 1 Temmuz'da son kontörümü de aldıkları için daha arama yapamadım. Ve internet olsun bu durumlar olsun o kadar bıktırdılar beni kısa süre de, yaptıkları da çok büyük bir ayıp!

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  20:16

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,538390****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hat tanımlamalarınızda sorun olmadığı tespit edilmiştir.Tarafımızdan inceleme sağlanılabilmesi için bulunduğunuz bölgenin adres bilgilerini tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.