21 Mayıs 2015

Vodafone Kart Ekstresinde Yatırıldığı Göründüğü Halde Yatırılmadığı İçin Hattın Aramalara Kapatılmas

Ödediğim faturanın kredi kartı ekstresine yansımasına rağmen hala ödenmemiş görünüyor olması banka ile olan iletişimsizliği benim hattımın kapanmasına yol açtı. Müşteri hizmetlerini arayıp açılması yönünde isteğim. Faks ile bildirirsem yardımcı olabileceklerini söylediler bu çok ilginç değil mi teknoloji çağında ancak faks ile iletişim kurabilirmişim.

Faks cihazım yok faks ile uğraşacak bir vaktim de yok mail yolu ile 2 dk atayım bana mail adresi verin dedim böyle bir işleyişleri olmadığını söyleyip yardımcı olmadılar. Hala hattım iletişime kapalı ben zor durumda bırakıldım. Bunun durumun ivedilikle yerine getirilmesini istiyorum. Bu hattı Vodafone taşıdığıma bin pişmanım.

Ahmet 89 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet01 Haziran 2015

    Bu konuda hala hiç yardımcı olmadıkları halde yeni yeni uygulamalarla karşılaştım. 1.si dün lanet olası faksı gönderdim faks ulaştığına dair bir rapor geldi ve Vodafone den işlem yapıldı diye 3 ayrı zaman da mesaj geldi ama ne var ki hala iletişime açılmadı 13 gündür hattım görüşmelere kapalı bir çözüme kavuşturamadıkları gibi beni yerel bir bayiye yönlendirdiler. Bayi şikayet kaydı haricinde hiçbir işlem yapamayacağını bildirdi. Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda faksın ulaşmadığı bilgisini verdiler ne ilginçtir dün işlem yapılan faks bugün onlara ulaşmadığı bilgisini alıyorum. Ve yine yardımcı olamadılar. Ne müşteri hizmetleri ne yerel bayi hiçbir işlem yapamadı. Ayrıca yaptığım bütün görüşmelerin yerel bayi dahil ses kayıtları telefonumda mevcut bu süre içinde çözülmediği için yasal yollara başvuracağım bu saatten sonra bu mağduriyeti nasıl giderecek bakalım. Yarın öbür gün kapattıkları süre içinde ayrı bir fatura gönderecekler kullandırtmadıkları günlerin... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön