Vodafone Kara Liste Uyarısı Vermeye Devam Ediyor.

Farmasi Ayşe Y. |

Vodafone bayilerine gittim numara taşımak istedim ama aktivasyon yapılmıyor nedeni kara listeden çıkaramıyorlarmış. Adıma iznim ve bilgim dışında açılan hatların numaralarını bilmiyorum ama savcılığa verdiğim dilekçe sonuç verdi. Neyse borcum yok ödenmiş avukatta okeyliyor borç yok ama ne hikmetse 4 veya 5 sefer müşteri temsilcilerini arıyorum düzeltilmiştir tekrar bayilerimize gidin deyip oyalamaktan başka bir şey bilmezler. Gittim bayiye tekrar kara liste uyarısı niye var böyle bir şey soruyorum borcum mu var hayır cevabı alıyorum peki neden hatlarımı Vodafone'a taşıyamıyorum? Demek ki aboneye ihtiyacı yok!

Etiketler :

Personel Davranışı Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Farmasi Ayşe Y.
  17 Ağustos
  08:13

  ne arayan var nede ilgilenen birde dunya devi yazık

 • Farmasi Ayşe Y.
  11 Ağustos
  15:09

  acil cevaplayın

 • 11 Ağustos
  15:00

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.