24 Kasım 2014

Vodafone Kara Liste Sorunu.

2 aydır kara liste sorununu çözemiyorlar. İnternet paketi yaptırmak istiyorum ne tarife değişikliği
ne başka bir işlem yapamıyorlar 4-5 kez aramama rağmen 2 gün içeresinde sorunun çözüleceğini
ve istediğim paket değişikliğini yapabileceğimi söylüyorlar.

Fakat tam 2 ay olmasına rağmen her arayışımda sorunla ilgili kayıt oluşturmamız gerekiyor diyorlar. Maalesef 6-7 oldu arıyorum ve hala kara liste sorununu çözemiyorlar şimdi ben bu 4 hattımı başka bir operatöre mi taşıyayım şimdi ilgili birimlere rica ediyorum, artık çözün şu sorunu.

Ali 277 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-11-25 16:17:07 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön