Vodafone Kara Liste!

Hakan A. |

Ocak 2015 günü bir Vodafone shop gittim. Oğlum için karne hediyesi cep telefonu Kampanyasından yararlanmak için, tamam alabilirsin dediler ve cihaz sözleşme ve taahhüt imzalattılar ve kara listede olduğumu ve bunun içinde cep telefonu alamayacağımı söylendi tabi ki bende madem önce neden alabileceğimi söylediniz ve sözleşme imzalattınız dedim.

Neden dolayı kara listeye alındığımı, açıklamalarını hem bayiden istedim hem de 542 aradım bilgi istedim. Her gün aradım ve hala nereden kaynaklandığını bilemediklerini söylüyorlar ve çok merak içindeyim. Kredi notum yüksek ve bankalar hem kredi veriyor, hem kredi kartı vermek istiyorlar, hala cevap bekliyorum ve online işlemlerden e-mail gönderdim. Ne zaman sonuç?

Etiketler :

Cihaz Kampanya Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  15:07

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hakan A.
  06 Şubat
  07:57

  Defalarca 542 numarayı aradım. Sonuç alamadım ve alacağımı da düşünmüyorum. Çünkü Ocak-2015 den itibaren yaklaşık 20 gün geçti ve artık bir netice alamayacağımı düşündüğüm için şikayet var sitesine yazmak zorundayım. Belki bir netice alırım diye ama nafile... .

 • 05 Şubat
  14:30

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.