25 Mart 2013

Vodafone Kapsama Sorunu Var!

Daha önce müşteri hizmetlerinize iletmiş olduğum mailde İzmir-Karşıyaka'nın merkezinde oturmama rağmen telefonumun çekmediğini belirtmiştim, tarafınızdan da mail ile dönüş sağlanarak evimin detaylı adresini almıştınız ancak günler geçti hala telefonumla konuşamamaktayım.

Evimin herhangi bir odasında bile kesintisiz iletişim sağlamam neredeyse imkansız, tekrar müşteri
hizmetlerini arayıp bu konuda bilgi almak istediğimde ise bana çalışma başlatıldı dendi ancak durumumda değişen birşey yok, eğer durumum düzelmezse mecburen operatör değiştirmek zorunda kalacağım.

Tutku 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön