23 Ocak 2014

Vodafone Kapsama Alanı Sorunu Var!

Defalarca aramama rağmen konu üzerine eğilip yardımcı olmadılar. Şehir merkezinde oturmama rağmen evimin hiç bir yerinde telefonum çekmiyor. Her ay 35 tl'den iki hat için 70 tl para ödüyorum ama fatura bedelini alırken mağdur ediyorlar. Nette Vodafone'un sitesine girin ve bakın reklamını nasıl yapmış.

Reklamında nüfus oranının % 99.02 si çekim ve kapsama alanımızda diye reklam yapmışlar. Ben şehir merkezinde oturuyorum ve benim telefonum kapsama alanı dışında. Belki telefondan kaynaklanan bir çekim problemi olabilir derseniz de elimde kullanılır durumda 7 adet telefonum mevcut ve bunlardan 3 tanesi yeni ve akıllı telefondur.

Ahmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Ocak 2014

    Benim için artık VODAFONE yok.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön