07 Ocak 2015

Vodafone Kapsama Alanı Sorunu Çözülmüyor!

14.11.2014 tarihinde Vodafone firmasına fatura adresinde ikamet ettiğimi ve bu bölgede sağlıklı telefonun görüşmediğini beyan ettim. Vodafone firması emsali hiçbir GSM firmasında rastlanmayan şekilde kocaman bir sayfa dolusu bana koordinat bulmayı ve bu koordinat nasıl yazılacağına dair bir mesaj yolladı ve ekteki formu doldurmamı istediler. Oysaki ek yok dolayısıyla ekte dosyada yoktu.

Ben de Vodafone firmasında bir çalışanın bu işi yapması gerektiğini beyan ettim. Sanırım koordinatı da bulmadan matbu yazılarla cevap veriyorlar. 2 yıl sözleşmem var sağlıklı telefon çekmiyor. Sadece matbu evraklarla sorunun çözüldüğünü internet sayfasından beyan ediyorlar.

İlhan 1.004 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca Şirketimize iletilmiş olan 386152398 nolu dilekçenize cevaben detaylı açıklamaların yapıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi07 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön