07 Mayıs 2013

Vodafone Kapsama Alanı Sorunu!

Vodafone a ait bir hat kullanmaktayım. kapsama alanı ile ilgili her gün reklam yapılmakta fakat hattım İstanbul'un göbeği Merter'de çekmemektedir. yanıltıcı reklam yapılmakta. reklamlarda oynayan oyuncu arkadaşı birde bizim iş yerimize gönderin ve öyle reklam yapın bakalım çekecek mi?

Yavuz 462 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz25 Temmuz 2013

  merhaba, şikayetimin çözümü hakkında bir gelişme olmamıştır.

 • Yavuz28 Haziran 2013

  şikayetim ile ilgili bir dönüş olmadı

 • Yavuz14 Mayıs 2013

  Merhaba, Şikayetim ile ilgili henüz bir dönüş yapılmamıştır, şiddetle cevabınızı beklemekteyim. Saygılarımla iyi çalışmalar.

 • Yavuz08 Mayıs 2013

  merhaba, cevabınızda istemiş olduğunuz bilgiler aşağıdaki gibidir. kordinat bilgisi;41.012268,28.900518 sinyal seviyesi:0 ( yok ) problem -1. katta sürekli hat cekmemekte ( turkcell ve avea aynı yerde cekiyor ) acık adres:eski edirne cırpıcı yolu no:3 zeytibburnu ( fetih koleji merter metrobüs durağı yakını )

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön