Vodafone Kapsama Alanı Problemi!

Emre K. |

Vodafone Faturasız Hat kullanıcısı olarak Çorum-Kargı Maksutlu Köyüne her sene tatile gitmekteyim. Diğer operatörlerin rahatlıkla çektiği köyümüzde Vodafone'un çekmemesi şaka gibi. Kendimi bildim bileli sadece bir operatör çekerken yakın zamanda bunun arasına bir operatör daha katıldı. Ancak Vodafone'un servis dışı olması herkesi ciddi olarak rahatsız ediyor.

Türkiye'nin %99, 5 i kapsama alanımızda demek ne derece doğrudur bilmiyorum. Lütfen sadece yanıtlamak için geri bildirim yapmayınız. Çözüm için yapıcı olun. Arayın ya da e-mail ile bizleri bilgilendirin. Siz bunu çözmedikçe her gün usanmadan bu mailin aynısını tarafınıza yazacağımı bilmenizi isterim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  18 Ağustos
  13:27

  sıradan klasik cevaplardan usandık.

 • Emre K.
  18 Ağustos
  13:26

  Sitenizde halen sorun var.Müşteri hizmetlerine E-posta gönderemiyorum.Diğer tarayıcılarda da açmıyor.Mail atın demişsiniz ama bunu da engellemişssiniz?

 • 13 Ağustos
  14:25

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.

  Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz.

  Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819)

  -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..)
  -Mevcut olan sinyal seviyesi
  -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı
  -Problemin yaşandığı saat aralığı
  bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”