24 Haziran 2013

Vodafone Kapsama Alanı Problemi!

Kullanmakta olduğum Vodafone hattım oturmakta olduğum evde çekmiyor.03/06/2013 tarihinde Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp yaşadığım problemle ilgili şikayet kaydı oluşturdum ve bana en erken 5 en geç 15 iş günü içerisinde problemin çözüleceğini söylediler.Ancak 15 iş günü geçmesine rağmen problemim hala çözülmedi.

Müşteri hizmetlerini tekrar arayıp problemin ne zaman çözüleceğini eğer çok uzun sürecekse operatörümü değiştireceğimi söyledim fakat bana bununla ilgili bir süre vermiyorlar.Şu an evimde kimseyle iletişim kuramıyorum ve kullanamadığım dakikaların faturasını da ödemek zorunda kalıyorum.Bu problemin çözülmesini yada en azından çözümün ne kadar zaman alacağını bilmek istiyorum.

Hasancan 50 Okunma

Cevaplar

  • Hasancan27 Haziran 2013

    Bence Vodafone yedi kule zindanlarında bile çeker diye reklam yapacağına önce şehir merkezlerindeki kapsama kalitesini arttırsın. Saygılar.

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını,gelecek yatırım planında değerlendirmeye alınacağını , sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön