01 Nisan 2013

Vodafone Kapsama Alanı!

En son 25 mart tarihinde ve önceki aylarda da 2-3 kez Vodafone'nun bulunduğum ev adresimde kapsama alanı dışında olması ile ilgili şikayetimi mail yoluyla bildirmiştim.mail yoluyla Vodafone'dan konuyla teknik servisin ilgilenildiğine dair mail aldım.

Arkasından müşteri temsilcisi arayıp aynı bilgileri tekrarlayıp çözümsüzce bir konuşma yaptı.bende bunları zaten bildiğimi çözüm istediğimi kısa sürede giderilmezse operatör değişikliği yapacağımı ve bu amatör ve ilgisiz çalışmalarında başarılar dileyerek telefonu kapattım.

Sonuç olarak yaklaşık 1000 kişi ve üzeri çalışanı olan bir kurumda çalışmaktayım bu konuyu hem kurumsal hem bireysel abonelikle ilgili bilgi soran herkese aktaracağımı bildiririm.

Fatma 65 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 01 Nisan 2013

    Gerek vodafone gerekse sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğim bildirimle ilgili geri dönüş mailinde "konuya yönelik verilen bilginin geçerli olduğu ve herhangi bir müdahalede bulunulamayacağını belirtmek isteriz" cümlesini anlayamamakla birlikte acaba vodafone bu konuyu çözmekte yetersiz kaldı,teknik kapasitesi bu kadar, vodafone böyle geldi böyle gider"siz vodafone abonesi olarak başınızın çaresine bakın mı demek istediniz,yoksa "vodafone konuyla ilgileniyor sorun çözülecek" mi demek istediniz.Yoksa vodafonu destekleyerek yapacak bir şey yok mu demek istiyorsunuz.Bu hususları da açıklarsanız sevinirim.

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden, 0505 705**** numaralı hattınıza yönelik şikayet talebinize dair bilgi aktarımı sağlanmış olduğu görüntülenmektedir.Konuya yönelik verilen bilginin geçerli olduğu ve herhangi bir müdahalede bulunulamayacağını belirtmek isteriz. Talebinizin farklı olması halinde tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön