Vodafone Kapattığım Vının Bir Sonraki Ay Faturası Geldi!

Fatmagül B. |

Geçen ay vınn modemimin tüm borcunu ödeyip tamamen kapatmıştım. Kapattıktan bir hafta sonra tekrar kontrol amaçlı Vodafone'a gidip kapandığından emin olmak istedim. Evet kapandığını herhangi bir borç olmadığını söylediler. Ancak bu olaydan iki hafta sonra bana o ayın faturası geldi. Bu nasıl bir sorumsuzluktur. Tekrar gittim sistemde görünmediğini söylüyorlar. Acil çözüm istiyorum. Yeter artık Vodafone'da yaşadığım saçmalıklar kapattığım halde kurtulamıyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Personel Eksik Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  17:40

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Eylül
  14:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş