29 Temmuz 2013

Vodafone Kapatma Bedeli!

Vodafone Müşteri Hizmetlerini aradım. Taahhütlü aldığım hattı faturasıza geçirmek istiyorum bana fiyat yansıması nasıl olur dediğimde 40 TL dediler, tamam kapatalım dedim. Ertesi gün bir daha aradım kapatma bedeli 40 TL ancak faturanız 156 TL gözüküyor dediler. Fatura kesilmeden bilemeyiz dediler. Ardından kapanması için aradıklarında yanlış bilgilendirme yapılmış kapatma bedeli 100 TL dediler. Sonuçta onların yanlış bilgilendirmesi sonucu bu fatura çıktı.

Uğur 27 Okunma

Cevaplar

  • Uğur08 Ağustos 2013

    sizin yapacağınız iş zaten bu kadar olur madem görüşmeler kaydedeliyor temsilcinizin beni yanlış yönlendirdiğini nasıl dinlemediniz arayıp yönlendirmediniz bile ne biçim firmasınız ama bu burda kalmıcak tüketici hakları diye bişey var size zarar vermek için elimden ne geliyosa yapıcam

  • Vodafone Temsilcisi08 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,543832****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön