30 Ocak 2014

Vodafone Kapatılmış Olan Hatlarımıza Bilgimiz Haricinde Fatura Çıkardı

14 hattımız bulunan Vodafone kurumsal müşterisiyim. 2013 yılı başında kapanış vermiş oldugumuz 3 hattımıza diğer 11 hattımıza faturaları gönderilip ödemelerini yapmış bulunuyoruz. Faturaları gelmeyen hattıda kullanılmayan numaralarımız olduğu için bilgimiz olmadan hat kullanılmadığı halde haciz gönderilmiştir.

3 yıldır kurumsal müşterisi olup ödemelerimizi düzenli olarak her ay yapmış olmamıza rağmen, defalarca sizin hala hazırda 11 hattınızın müşterisiyiz bu üç hat için gerekeni yapın dememize rağmen haciz avukatı aramaya devam etmektedir. Vodafone müşteri hizmetlerine bilgiyi aktardığımız fakat bölge bayileri tarafından kapanışı bildirmedikleri ve o eski bayimizdi bildirmemiş demektedirler.

Ahmet 105 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 06.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön