Vodafone Kapatılan Hatta Fatura Gönderiyor!

Ece B. |

12 ay taahhütlü 6 gb vodem kullanımının taahhütü dolduğu halde hala fatura gelmeye devam ediyor. Sözleşme sürem dolmuş neden arayıp iptal ettirmem gereksin ki? Bu kadar haksız kazanç olmaz artık bu ne biçim iştir ben anlamadım. Üç ay boyunca ödenen faturalarımın tutarının iade edilmesini istiyorum. Ayrıca müşteri hizmetlerindeki kız hattımı kapattığını artık fatura gelmeyeceğini söyledi ama bugün eve geldiğimde tekrar fatura ile karşılaştım dalga geçer gibi insanın sinir sınırlarını zorluyorlar.

Etiketler :

Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  17:08

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-10-27 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Ekim
  14:13

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."