18 Eylül 2013

Vodafone Kapatılan Hatta Fatura Gönderiyor!

Vodafone'dan wifi kullanmak için hat almıştım. Hattımı kapattırmak için müşteri hizmetlerini aradım en yakın Vodafone bayisine gitmemi istediler. Vodafone bayisine giderek hattımın kapanması için gerekli formları imzaladım fakat halen fatura geliyor. Her ay kredi kartımdan 1.30 TL tahsil ediliyor. Yardımınızı istiyorum.

Mustafa 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 542208**** nolu hattınız ile ilgili yapılan incelemede fatura kesim tarihinizin herayın 15 olduğu görülmüştür.Hattınız ise 2013-07-20 tarihinde iptal edilmiş olduğu görülmektedir. Ayın 15'den sonra hattınınz iptal edildiği için yeni fatura dönemine girmiş olmanız nedeniyle 2013-08-15 faturanız 1,40 TL çıkmıştır. Faturalandırmanıza yönelik herhangibir sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön