24 Ocak 2014

Vodafone Kapatılan Hatta Borç Çıkardı.

Yaklaşık 8 ay önce adıma kayıtlı Vodafone 3G modem hattımı tüm borçlarını kuruşuna kadar ödediğim ve hattı kapattığım halde bugün ( 24/01/2014 ) tarafıma Vodafone tarafından mesaj geldi içeriğinde bahsettiğim 3G modem hattının borcu olduğunu ve ödenmemesi halinde yasal işlem yapılacağı bildirildi. 2 yıla yakındır başka bir Vodafone hattı da kullanmama rağmen bana mesaj bugün geliyor ve kapattığım hat için böyle bir uyarı geliyor. Yetkililerin bu durumu müdahale etmesini bekliyorum.

Necattin 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön