Vodafone Kapatılan Hatta 4 Adet Fatura Çıkarmış.

Abdullah A. |

Taahhütümün bittiği 7. ayda hesap kesim tarihi geçmeden hattımı destek hattından kapattım. Ancak tarafıma 4 adet fatura çıkarmışlar. Buraya kadar olanları anlarım sonuçta bura Türkiye olur. Tüketici hakları sıfır. Dün elime ulaşan bir tebligat da 4 adet faturadan dolayı avukata vermişler.

Müşteri hizmetlerini aradım madem fatura borcum var 5 ay geçmiş posta yolu, e-mail ya da tel nasıl irtibata geçmezsiniz diye bilgi isterken müşteri işlerindeki S.... canımı sıkma telefonu suratına kapatırım dedi. Sonra tekrar aradığımda sözleşmedeki irtibat numarasını aradıklarını söylediler. İrtibat numarası bilmediğim bir numara sırf avukatlık ücreti almak için farklı bilmediğim irtibat numarası yazmışlar.

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Personel Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  13:28

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  04.03.2014 - 04.03.2014 ve 05.03.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Mart
  23:17

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."