01 Mart 2014

Vodafone Kapatılan Hatta 4 Adet Fatura Çıkarmış.

Taahhütümün bittiği 7. ayda hesap kesim tarihi geçmeden hattımı destek hattından kapattım. Ancak tarafıma 4 adet fatura çıkarmışlar. Buraya kadar olanları anlarım sonuçta bura Türkiye olur. Tüketici hakları sıfır. Dün elime ulaşan bir tebligat da 4 adet faturadan dolayı avukata vermişler.

Müşteri hizmetlerini aradım madem fatura borcum var 5 ay geçmiş posta yolu, e-mail ya da tel nasıl irtibata geçmezsiniz diye bilgi isterken müşteri işlerindeki S.... canımı sıkma telefonu suratına kapatırım dedi. Sonra tekrar aradığımda sözleşmedeki irtibat numarasını aradıklarını söylediler. İrtibat numarası bilmediğim bir numara sırf avukatlık ücreti almak için farklı bilmediğim irtibat numarası yazmışlar.

Abdullah 120 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 04.03.2014 - 04.03.2014 ve 05.03.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön