21 Eylül 2013

Vodafone Kapanan Hatta Ücret Talep Ediyor!

Vodafone hattımı kapattırmak için 3 gün önce müşteri hizmetlerini aradım kayıt açıldığı cevabını aldım ve bana şubelerimizden birine uğrayın dediler. Dediklerini yaptım şubeden de onayladım. 3 gün geçti hala cevap yok.

Bu akşam da tekrardan aradım ama sağolsunlar sanki karşılarındaki ufak bir çocuk gibi tepkiyle cevap aldım Vodafone müşteri temsilcisi G. hanımdan. Kapanan hattan para talep eden Vodafone gerçekten çok başarılısınız.

Selcuk 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön