05 Şubat 2014

Vodafone Kapanan Hatta Aylar Sonra Fatura Çıkardı.

Ben bundan yaklaşık 5 ay önce faturalı hat kullanıyordum gine Vodafone yüzünden müşteri hizmetlerindeki kişinin ısrarla sormama rağmen bir faturasız paketten yararlanmak istiyordum ona geçebilir miyim dedim evet geçebilirsin demesiyle ben faturalı hattımı iptal ettirdim. Kampanyalı olduğundan ben ceza ödeyeceğimi biliyordum oradaki de öyle dedi, ben fatura günü gelmeden kapattırdığım için gelen faturamla beraber ceza ücretinde geleceğini söyledi yanlış hatırlamıyorsam da cezalı ücret geldi ödedim faturasıza geçtim. Yanlış bilgilendirme yüzünden zaten o tarifeyi de kullanamadım. Sonra 04.02.2014 tarihinde elime 05.02.2014 son ödeme tarihi ola fatura geldi ceza ücretiymiş. Bu ne ya 6 ay sonra faturamı gelir.

Eren 48 Okunma

Cevaplar

  • Eren 12 Şubat 2014

    2 kere caldi kapandi ben acamadim ulasulmadi ne demek

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.02.2014 tarihin de saat 15:46 da ve 11.02.2014 tarihin de saat 17:58 de irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön