20 Ocak 2014

Vodafone Kapalı Telefon Hattıma Aylar Sonra Güncel Fatura Kesti!

Vodafone hattımı 6 aya aşkın süre önce kapattırıp yalnızca telsiz ücretini(1.20 TL) ödüyordum ocak ayı içinde 45 liralık bir kullanım ücreti yansıtıldı. Yani ocak ayında kapalı olan hattımı kullanıyormuş gibi bir ücret yansıtıldı. Müşteri hizmetlerin 11 ocakta başvurup 5 iş günü içinde problemin çözüleceği belirtilirken ayın 19 u olmasına rağmen problemim çözülmemiş şu anda da 5 iş günü süresi 15 iş gününe çıkarıldı diye cevap almaktayım. Faturayı yatırmazsam ceza bedeli ödeyeceğim söylendi. Müşteri olarak çok kısa sürede çözülmesi gereken bu problemin bu kadar uzatılmasını manidar buluyorum.

Ömer 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön